Altijd de laagste prijs
Elektronica
Huis & Tuin
Sport & Vrije Tijd
Mooi & Gezond
Baby & Kind
Auto & Fiets
Apple iPhone SE 128 GB voor €489 Expert Picks
Nu in de aanbieding bij Amazon: Apple iPhone SE 128 GB voor €489. Apple iPhone SE 128 GB Zwart is een echte krachtpatser in een herkenbaar jasje. Dankzij de razendsnelle A13 Bionic chip laden al je apps in enkele seconden. De smartphone heeft qua uiterlijk veel weg van iPhone 8. Zo heeft het toestel een glazen ... Lees verder

Apple iPhone SE 128 GB voor €489

€489
€527
14 december 2020

Apple iPhone SE 128 GB is sinds in de aanbieding bij Amazon.nl met een korting of prijs van €489. Elders is de laagste prijs voor Apple iPhone SE 128 GB te vinden bij voor €527.

Deze aanbieding van heeft al 31 stemmen omhoog gekregen door de community van laagst. Wees er snel bij, want het kan een op=op actie zijn!

€489 €527
Amazon.nl

Omschrijving

Nu in de aanbieding bij Amazon: Apple iPhone SE 128 GB voor €489.

Apple iPhone SE 128 GB Zwart is een echte krachtpatser in een herkenbaar jasje. Dankzij de razendsnelle A13 Bionic chip laden al je apps in enkele seconden. De smartphone heeft qua uiterlijk veel weg van iPhone 8. Zo heeft het toestel een glazen achterkant, waardoor je het toestel nu ook draadloos oplaadt. Het kleinere formaat zorgt ervoor dat ‘ie makkelijk in je broekzak past. Op het 4,7 inch scherm kijk je gemakkelijk jouw favoriete films en series en verstuur jij jouw berichtjes. Ontgrendelen doe je nog steeds met Touch ID via de fysieke home button. Ook op iPhone SE 2020 Zwart maak je de mooiste foto’s en 4K video’s met de 12 megapixel camera met portretmodus.

Elders te koop voor minimaal €87,22 bij Coolblue.

[wpsm_custom_meta field=”rehub_offer_name” show_empty=1 posttext=” Review:” type=”custom”]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oKmoq749Ejw[/youtube]

Productdetails

Productnaam:Apple iPhone SE 128 GB
Community stemmen:31 ( )
Laagste prijs:€489
Prijs elders:€527
Winkel: Amazon.nl
Winkel elders:Onbekend
Kortingscode: Geen kortingscode
Categorieën: Elektronica, Smartphones en Tablets